Login: Password: Remember me:
Password not working or forgotten?
Mercedes-Benz O303-11ÜHE #50205
13 february 2017 - Lidzbark Warmiński, Dworzec PKS. Autobus przed kursem Lidzbark Warmiński - Bisztynek (15:40 S) przez Kiwity.
Życie na miejscowym dworcu (położonym na uboczu miasta) trwa właściwie tylko w godzinach szczytu. Z chwilą odjazdu tego autobusu zamiera - kurs do Bisztynka jest wykonywany jako ostatni w ciągu doby. Jeszcze niedawno autobusy PKS Bartoszyce przyjeżdżały tutaj do późnego wieczora. O 22:15 w Lidzbarku meldował się autobus wracający z Gdańska (kurs zawieszony 1.01.2017 roku), a do około 21:00 co godzinę kursowały autobusy na linii Bartoszyce - Olsztyn (zawieszona miesiąc później).
Wieczorem w okolicach dworca spotkać można (w mocno ograniczonej ilości) tylko miejscowych przewoźników prywatnych oraz wracające z Gdańska autobusy PKS Suwałki i Duet Plus Gołdap. Busiarze kursujący na najbardziej dochodowej trasie w regionie (Bartoszyce - Olsztyn) zatrzymują się wyłącznie na przystankach w ciągu DK 51 (ulice Bartoszycka, Mławska). Co ciekawe, z wjazdu na dworzec zrezygnował również PKS Bartoszyce na wieczornym kursie Warszawa - Bartoszyce.
pl gt

Comments

  Send Your Comment

  Your name:
  Your message:
  By sending this form you are accepting rules of this page
  Load the map!
  Remember, do not forward chainletters! Save network traffic to transport photos
  Previous of this type | Previous Photo | Main Page | Next Photo | Next of this type