Login: Password: Remember me:
Password not working or forgotten?

Jelcz M081MB #1000

Details

NameJelcz M081MB
(Jelcz) (Mercedes-Benz OM904LA 100kW/136HP 4249cm3) (Allison AT542(4)) 20/40 [0-2-2] (1999-2003)
VINSUJ08100130000092
Build Number
Built2003
Scrapped
Owners
20032015MPK Radom
2016Pati Travel Władysławowo
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
20032005WR 45612
20052016WR 62774
2016KWI 69600
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
200320151000 / MPK Radom
Other Information
Wycofany z ruchu w MPK Radom: lipiec 2015

Photos

29 march 2004 - Radom, ul. Lekarska. Linia KBIS miała obsłużyć rejon pomiędzy obszarem działania linii K a strefą wpływów linii E z końcowym w Kowali. Efekty były raczej mizerne, zwłaszcza, że Trans-Express rósł już wtedy w siłę.
Author: empi

Comments: 7

26 october 2004 - Radom, ul. Chorzowska. Vero zawraca, żeby podstawić się na przystanek początkowy Chorzowska/Centrum Rozwoju Rolnictwa. Foto z dedykacją dla jackaso ;)
Author: empi

Comments: 2

26 october 2004 - Radom, przystanek Chorzowska/Centrum Rozwoju Rolnictwa. Tradycyjnie nikt nie wsiada, a na wyświetlaczu zły kierunek. K z Chorzowskiej do Łazisk jeździło przez kilka miesięcy i tylko raz dziennie po południu (no i rano z Łazisk). Jeżeli już się uruchamia jakąś linię, to chyba nie z taką powalającą częstotliwością jak raz na 24 godziny ;P Ostatni radomski Vero do kompletu na TWB.
Author: empi

Comments: 4

1 november 2006 - Radom, ul. Słowackiego. Vero na 15 - niemożliwe? A jednak. W Święto Zmarłych na trasy wyjechały absolutnie wszystkie sprawne autobusy obu radomskich przewoźników, zatrudnienie znalazło też 5 Jelczy Vero: 3 obsługiwały cmentarną 9BIS jako uzupełnienie dla standardowych pojazdów Maxi, a 2 kursowały na linii 15 omijającej cmentarze.
Author: empi

7 april 2007 - Radom, pętla Ofiar Firleja/Gombrowicza. Wariantowe kursy linii 12 (wcześniej oznaczane jako 12BIS) są obsługiwane Edikem. Linia ma za zadanie zapewnić transport mieszkańcom Wincentowa, ponieważ podczas remontu ul. Witosa nie dociera tam żadna linia KM. #1000 to jedyny radomski Jelcz M081MB z automatyczną skrzynią biegów.
Author: geronimo

Comments: 2

7 april 2007 - Radom, ulica Ofiar Firleja. Specjalna brygada linii 12 łącząca Wincentów z Firlejem ma swój przystanek końcowy obok Publicznej Szkoły Podstawowej nr 18, za skrzyżowaniem z ulicą Gombrowicza. W Wielką Sobotę autobus musiał jednak stawać znacznie wcześniej i to na trawniku, gdyż w przeciwnym przypadku utrudniałby dojazd do cmentarza. Z tyłu widać nadciągający kolejny sznur aut.
Author: MZ

13 june 2007 - Radom, plac Dworcowy. Podobno jedyny wyprodukowany Vero z automatyczną skrzynią biegów.
Author: geronimo

Comments: 3

26 july 2007 - Wielogóra, ulica Długa. Wariantowe kursy linii 12 uruchomiono po to, aby podczas remontu ulicy Witosa w Radomiu był zapewniony dojazd na Wincentów. Jedyna możliwość dojazdu prowadzi przez Wielogórę w gminie Jedlińsk. Małe Jelcze będą kursowały tędy jeszcze przez kilka dni. Potem warunkowo pojadą ulicą Witosa do okresowej pętli obok Silikatów, ale za jakiś czas znów tu powrócą.
Author: MZ

26 july 2007 - Radom, ulica Relaksowa. W tym jakże elektryzującym krajobrazie autobusy miejskie będzie można zobaczyć jeszcze do poniedziałku włącznie. Jest już ustalone, że od 31 lipca wariantowe kursy linii 12 będą wykonywane od ulicy Warszawskiej przez Witosa do okresowej pętli przy Silikatach. Nie ma tam jeszcze ostatniej warstwy asfaltu, więc podczas jej układania autobusy jeszcze tutaj wrócą.
Author: MZ

Comments: 1

27 december 2007 - Radom, ulica Poniatowskiego, przystanek Poniatowskiego/Dworzec PKP. Nie wiem skąd jechał ten ITeeSiak.....
Author: Jelcz970

Comments: 3

10 january 2008 - Radom, Obozisko/Wernera. 1000 rozpoczyna pierwszy popołudniowy kurs na M.
Author: empi

16 january 2008 - Radom, ul. 25 Czerwca -> ul. Słowackiego.
Author: empi

9 february 2010 - Kosów, gmina Kowala. Jedyny automatyczny koziołek w MPK pokonał przejazd na linii kolejowej Warszawa - Kraków, w tle - na szczycie tej górki - kolejny przejazd kolejowy, na linii Radom - Tomaszów Mazowiecki.
Na tym odcinku linia E nie jest niczym nowym od lat. Pod szyldem MZDiK linia ta kursowała do 1 stycznia 2004 roku na podstawowej trasie Radom Dw. L. Podmiejskich - Limanowskiego - Starokrakowska - Krychnowicka - Kosów - Augustów - Kowala - Parznice. Po wycofaniu się MZDiKu z organizowania komunikacji podmiejskiej z początku MPK utrzymywało E na tej samej trasie, potem zaczęły się cięcia rozkładów, a w 2005 roku linia została zawieszona. Przez jakiś czas towarzyszyła jej linia KBIS do Kowali, ale też bez żadnych sukcesów, zwłaszcza że coraz aktywniej działał w tym rejonie Trans-Express. Potem linia E kilkakrotnie była reaktywowana na parę miesięcy i znowu znikała, zawsze docierając do tej samej okolicy i tak samo rzadko, ale w różnych wersjach tras. Niestety nie pamiętam dokładnie wszystkich wcieleń, jedno ciekawsze kończyło trasę na... osiedlu Południe - dowozówka do najbliższego węzła przesiadkowego, pomysł niezły, no ale nie wtedy kiedy bilety wzajemnie nie są honorowane! Potem E znowu kursowało do Dworca Linii Podmiejskich, ale ulicą Wierzbicką zamiast Starokrakowską, z tego co pamiętam wówczas były też jakieś wariantowe kursy przez Rożki.

Author: empi

Comments: 2

7 march 2010 - Radom, skrzyżowanie ul. Podwalnej i Tochtermana, B mknie do Skaryszewa, 12:09. Z okazji 'Biegu Kazików" przez cztery godziny (10-14) zamknięta dla ruchu autobusów była ul. Żeromskiego (od Placu Kazimierza Wielkiego do Traugutta). Dlatego dla linii uruchamianych przez MZDiK wyznaczono objazd przez Tochtermana, Podwalną, Narutowicza, Limanowskiego, Reja. MPK na komercyjnej linii B wykorzystało tą trasę objazdu tylko w jedną stronę. W przeciwnym kierunku autobus z Tochtermana skręcił od razu w Lekarską, a następnie w Wałową.
Author: KL_Radom

Comments: 5

25 april 2010 - 00:18; Radom, ul. Średnia.
Vero wykonuje przewóz pracowników MPK.
Serdeczne podziękowania za fotostop i pozdrowienia należą się kierowcy - Marcinowi.

Author: Michał K.

Comments: 1

30 april 2010 - Radom, ul. Energetyków. Koziołek po podmianie zdefektowanego dziadka Neoplana jako przejazd techniczny udaje się na dworzec, by stamtąd kontynuować zadanie na linii L.
Nieszczególnie to widać, ale Vero właśnie przekracza tory kolejowe prowadzące do Elektrociepłowni Radom.
Pozdrowienia dla kierowcy :-)

Author: empi

8 may 2010 - Radom, ulica Banacha. Dopiero kilkanaście dni od uruchomienia linii Z15 zaprogramowano na wyświetlaczach nazwę przystanku końcowego na ulicy Słowackiego (wcześniej był wgrany tylko Janiszpol, ale kierowcy i tak wkładali dechy za szybę). 15 maja Z15 zamieniło się w wariantowe kursy linii 15, a to dlatego, że nie rozstrzygnięto przetargu na obsługę linii Z15.
Author: MZ

17 may 2010 - Radom, ulica Banacha. To prawdopodobnie jedyne zdjęcie dokumentujące przyczyny wycofania komunikacji z ulicy Banacha. Po południu autobusy musiały już przejeżdżać przez ogromne rozlewisko. Jezdnia znalazła się pod wodą na długości aż kilkudziesięciu metrów. Następnego dnia rano Janiszpol pozostał całkowicie bez autobusów miejskich. Tak było przez kilka godzin.
Author: MZ

Comments: 4

19 may 2010 - Maków, gmina Skaryszew. Pomimo zaleceń MZDiK, kierowcy ulegają prośbom pasażerów i zatrzymują się po drodze - w sumie się nie dziwię, sytuacja jest krytyczna i nie ma co się unosić honorem.
Author: empi

Comments: 3

24 may 2010 - Radom; skrzyżowanie ul. Słowackiego i Banacha; objazdowa 15 zaraz osiągnie kres swojej trasy czyli pętlę Janiszpol.
Author: KL_Radom

Comments: 2

6 june 2010 - Lesiów.
Author: Jelcz970

21 june 2010 - Radom, ul. Trawna. Objazd remontowanej ulicy Słowackiego. Jedna z szyb po lewej stronie była wymieniana i jest przyciemniona na brązowo, a nie na zielono jak reszta.
Author: empi

Comments: 2

30 june 2010 - Radom, ul. Biała. Zastępczy wariant piętnastki docierający do Janiszpola okrężną drogą z powodu remontu ulicy Słowackiego. Puszczenie wzdłuż ulicy Białej jakiejś linii autobusowej kursującej aktualnie Słowackiego mogłoby być ciekawe, niestety wygląda na to, że korzyści w postaci zwiększenia zasięgu komunikacji i przybliżenia jej do części mieszkańców byłyby mniejsze niż straty, na które składa się głównie obniżenie ogólnej częstotliwości na Słowackiego i pozbawienie jednej z okolicznych dzielnic (Idalina w przypadku 2, Dzierzkowa w przypadku 14, Janiszpola w przypadku 15 czy Długojowa i dalszych miejscowości w przypadku 24) wygodnego połączenia do placówek handlowych, usługowych, oświatowych oraz opieki zdrowotnej umieszczonych przy głównej ulicy Glinic. Niestety zwiększanie zasięgu komunikacji, którego jestem zwolennikiem, nie zawsze ma sens.
Author: empi

Comments: 13

3 october 2010 - Radom, ulica Malenicka. Drugi dzień kursowania autobusów linii 19 do nowej pętli Malenice. Autobus skręca właśnie w lewo - na parking koło Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20, gdzie został ustawiony przystanek końcowy. Tak było przez prawie cztery lata. Od 27 września 2014 roku trasę "dziewiętnastki" wydłużono do docelowej pętli u zbiegu Malenickiej i Skrzydlatej.
Author: MZ

4 december 2010 - Radom, ul. Malenicka. W związku z niesprzyjającymi warunkami na radomskich ulicach, 3 i 4 grudnia przejazd wszystkimi autobusami miejskimi w Radomiu był bezpłatny. Ciekawe jaki związek z tym ma odbywająca się następnego dnia druga tura wyborów prezydenckich...
Author: empi

Comments: 4

6 march 2011 - Radom, okresowa pętla Lekarska / Szpital. Podczas corocznego Biegu Kazików linia 19 była zawsze skracana do ulicy Lekarskiej (rundka uliczna przez Tochtermana, Podwalną, Wałową i Lekarską). Podobnie było w trakcie procesji Bożego Ciała lub innych utrudnień na placu Kazimierza Wielkiego. Od 1 lutego linia 19 stąd zniknie - obsłuży inną część Śródmieścia i Obozisko.
Author: MZ

20 november 2011 - Radom, ulica Malczewskiego. Krótkotrwałe pojawienie się linii 19 w tym miejscu było związane z wykopami na ulicy Kilińskiego. Od 1 lutego będzie tędy biec stała trasa. Autobusy będą jeździły ulicami Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego (powrót Żeromskiego), Niedziałkowskiego, Kilińskiego, Stańczyka, Malczewskiego i Rodziny Winczewskich.
Author: MZ

Comments: 4

11 february 2012 - Radom, ul. Rodziny Winczewskich. Ta niepozorna, ślepa uliczka na tyłach targowiska, przez lata obsługiwana przez jedenastkę, w ostatnim czasie przez nią opuszczona i od 1 lutego znów goszcząca autobusy (tym razem linii dziewiętnaście), była swego czasu dość kontrowersyjna. Pierwotnie patronowała Gwardii Ludowej, której weterani zamieszkiwali bloki Oboziska. Na fali zmian po 1989 roku przemianowano ją na Jacka Jerza, zmarłego w niewyjaśnionych okolicznościach opozycjonisty. Kolejna Rada Miasta przywróciła nazwę Gwardii Ludowej, przypomniano, że Jacek Jerz był łobuzem i pijakiem. Wywołało to niezłą awanturę, bo dziś już nie sposób ustalić na ile rzeczywiście był łobuzem i pijakiem, a na ile takie przekonanie po jego niewyjaśnionej śmierci chciała zaszczepić w radomianach Służba Bezpieczeństwa. Ostatecznie stanęło na nazwie kompromisowej, upamiętniającej Rodzinę Winczewskich, działaczy Armii Krajowej.
Niestety, z wszelkiej maści bohaterami często jest problem, na ile ich legendy mają związek z prawdą. Szczególnym rodzajem bohaterów są bohaterowie wojenni, których gloryfikowano niejednokrotnie za pojedyncze ogromne zasługi, umożliwiające puszczenie w niepamięć wielu mniejszych lub większych grzeszków. Na przykład w niektórych wsiach mieszkańcy na słowo "partyzant" reagują złością, pamiętają bowiem nie bohaterskich wybawców, a darmozjadów okradających ich z zapasów, zastraszających i nierzadko nawet mordujących w razie prób oporu. I w tej sytuacji również ciężko ustalić, na ile były to wypadki rzeczywiste, a na ile plotki rozpuszczane przez władze Polski Ludowej. Dlatego według mnie kwestie bohaterów w nazwach ulic trzeba poruszać z ogromnym dystansem.
"Burząc pomniki, oszczędzajcie cokoły. Zawsze mogą się przydać." Stanisław Jerzy Lec

Author: empi

Comments: 5

2 september 2012 - Radom, ul. Wyścigowa. Ciekaw jestem jak zmieni się sytuacja po udrożnieniu Wyścigowej, rozerwanej przez maszyny budujące obwodnicę. Wydaje mi się, że trójka nie wróci na Idalin, a dziewiętnastka będzie mogła zostać na tej trasie tylko pod warunkiem utrzymania możliwości skrętu w lewo z Radomskiego w Grzecznarowskiego. Zatem może coś innego? Osiemnastka?
Author: empi

Comments: 4

26 september 2012 - Radom, ulica Witkacego. Jelczyk zawraca na wjeździe do prywatnej posesji, bo akurat w tym czasie na pętli prowadzono wykopy. Po planowanym przedłużeniu trasy wybranych kursów linii Z23 w rejon szkoły przy ulicy Wyścigowej będą tu dwa przystanki. Ten na pętli pozostanie dla kursów w stronę Godowa. Nowy stanie obok tego domu - dla kursów w stronę Idalina.
Author: MZ

24 november 2012 - Radom, ulica Wiejska. Czas na krótką serię zdjęć, dotyczącą linii zastępczej Z23. Widoczna częściowo w tle budowa południowej obwodnicy Radomia wymusiła zmiany komunikacyjne w tym rejonie. Wskutek tego z Godowa musiała zostać wycofana linia 6. Zastąpiło ją Z23. Reaktywowano jednocześnie dawną pętlę, przystosowując ją do obsługi od strony południowej.
Author: MZ

Comments: 2

24 november 2012 - Radom, ulica Wiejska. Autobusy linii Z23 były pierwszymi, które rozkładowo zaczęły kursować przez las na Godowie. Okazało się to jednym z naszych "wycieczkowych proroctw", gdyż w maju 2009 roku przejechaliśmy tędy (jeszcze po nawierzchni gruntowej!) podczas imprezy MAN-em z okazji 15-lecia kursowania autobusów ITS (pomiędzy tym i tym fotostopem).
Author: MZ

Comments: 2

24 november 2012 - Trablice. Rozpoczęta wczoraj seria na temat linii Z23 nie była dziełem przypadku. Już za kilka dni zmieni się bowiem jej trasa. Autobusy nie będą musiały wozić mieszkańców Godowa przez Trablice i Sołtyków. Pojadą ulicą Drzymały, która niedawno została wyasfaltowana. Dzięki temu czas dojazdu do punktu przesiadkowego na Prędocinku skróci się o około 5 minut.
Author: MZ

24 november 2012 - Radom, ulica Drzymały. Autobusy nigdy wcześniej nie skręcały w tej relacji. Dopiero linia Z23 musiała zacząć wykonywać ów manewr, żeby obsługiwać przystanki przy ulicy Ciborowskiej (na dotychczasowej pętli linii 6). Od początku grudnia trasa zostanie skrócona, a w tym rejonie również uproszczona. Autobusy pojadą ulicą Drzymały. W tle widoczne osiedle Południe.
Author: MZ

Comments: 2

24 november 2012 - Radom, okresowa pętla Godów. Dawna zawrotka linii 3 była nieużywana przez kilkanaście lat, dlatego samo odkopanie peronu przystankowego spod warstwy ziemi i liści było dość pracochłonnym zadaniem. Trzeba było to jednak zrobić, by móc zakrańcować tu linię Z23. Przez kilka najbliższych miesięcy pętla będzie jednak znowu nieczynna, bo Z23 zmieni swoją trasę.
Author: MZ

Comments: 3

2 december 2012 - Radom, ulica Świerkowa. Autobusy linii 19 najpierw w obu kierunkach kursowały łącznikiem ulicy Radomskiego i alei Grzecznarowskiego. Potem w jedną stronę pojechały objazdem przez ulicę Świerkową, w tym przez prowizorycznie utwardzony odcinek gruntowy. Za jakiś czas zaczęły jeździć tędy dwukierunkowo. A od 5 października autobusy w ogóle nie będą tędy jeździły.
Author: MZ

4 december 2012 - Radom, ulica Radomskiego. Od 5 października ta droga nie będzie wykorzystywana przez autobusy. Najbliższe przystanki będą przy alei Grzecznarowskiego lub przy ulicy Wyścigowej. Zastępcza linia Z23 trafiła tutaj po wydłużeniu jej trasy w okolice szkoły (tylko wybranymi kursami). Obecnie wykonuje tędy wszystkie kursy na Malczew oraz wybrane do ulicy Jana Pawła II.
Author: MZ

7 december 2012 - Radom, pętla Wyścigowa / Radomskiego. Wybrane kursy linii zastępczej Z23 dojeżdżały w pobliże Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4, aby uczniowie z Malczewa nie musieli chodzić pieszo obok terenu budowy obwodnicy. Podczas wakacji tej linii tutaj nie będzie, natomiast od września wariantowe kursy będą wykonywane tędy w obydwu kierunkach (od ulicy Białej).
Author: MZ

11 december 2012 - Radom, ulica Źródłowa. Wariantowy kurs linii zastępczej Z23 skręca w ulicę Galla Anonima. Od dziś, z powodu zamknięcia dla ruchu początkowego fragmentu ulicy Witkacego, autobusy trafią na nową trasę. Tędy będą wykonywane wszystkie kursy linii Z23, a na widocznym tutaj skrzyżowaniu wozy będą jeździły prosto - po prowizorycznie utwardzonym fragmencie drogi.
Author: MZ

12 december 2012 - Radom, okolice skrzyżowania Idalińskiej i Źródłowej. W ostatnich czasach zdarzało się spotkać w tym miejscu komunikację miejską z powodu remontu ul. Słowackiego (linia 15 BIS). Tym razem z powodu budowy obwodnicy pojawiły się tutaj wybrane kursy linii Z23. Stworzono je (jak sądzę) głównie w trosce o bezpieczeństwo uczniów po wcześniejszych doniesieniach medialnych. Mianowicie na źle oświetlonym zastępczym ciągu pieszym miał się pojawić ekshibicjonista.
Author: KL_Radom

Comments: 2

12 december 2012 - Radom, ul. Drzymały. Na trasie linii Z23 znajduje się przejazd przez wąski, ale dobrze udrzewiony pas leśny.
Author: KL_Radom

12 december 2012 - Radom; skrzyżowanie Galla i Źródłowej, tędy autobusy miejskie zdaje się jeszcze nie jeździły.
Wariantowe kursy linii Z23 z mojej obserwacji aktualnie nie grzeszą frekwencją. Ale niektórym ułatwiły życie, istnieje już pewna grupa uczniów która jeździ tą linią spod szkoły na Wyścigowej aż pod ulicę Banacha (około 3km).

Author: KL_Radom

Comments: 5

13 december 2012 - Radom, ulica Idalińska. Ten odcinek, po którym normalnie nie kursują żadne autobusy miejskie, ma szczęście do linii zastępczych. Podczas przebudowy ulicy Słowackiego jeździła tędy linia Z15 (przekształcona potem w wariantowe kursy linii 15). Z powodu budowy obwodnicy trafiły tu wybrane kursy linii Z23 (obsługujące szkołę). Od dziś będą tutaj wszystkie kursy tej linii.
Author: MZ

17 february 2013 - Radom, okolice skrzyżowania Witkacego i Godowskiej. Osiedlowa linia Z23 zbliża się do pętli. Proszę zwrócić szczególną uwagę na wlot powietrza. W roli "kominiarki" na moje oko występują tutaj trzy kawałki...tektury.
Author: KL_Radom

Comments: 6

10 april 2013 - Radom, ulica Witkacego. Autobus zastępczej linii Z23 opuszcza właśnie tymczasową pętlę Os. Prędocinek. Z niej mieszkańcy Malczewa mogli przechodzić na drugą stronę obwodnicy, gdzie z pętli o takiej samej nazwie odjeżdżały autobusy w kierunku centrum miasta. Ten odcinek ulicy Witkacego będzie przebudowywany, więc autobusy przestaną od jutra tędy jeździć.
Author: MZ

14 april 2013 - Radom, ulica Witkacego. Zastępcza linia Z23 kursuje tędy z Prędocinka na Godów. Już od 17 kwietnia słupek mijany właśnie przez Jelcza będzie pełnił funkcję przystanku końcowego. Stąd przez Godów będzie można dotrzeć na Prędocinek. Zawracanie będzie tu odbywało się ulicami Banacha, Źródłową (przez ten fragment, ale utwardzony - zobacz fotkę) i Studzienną.
Author: MZ

17 april 2013 - Radom, ul. Wiejska (przy moście). Z23 od dzisiaj kursuje na nowej trasie.
Pozdrowienia dla kabiniarza i kierowcy.

Author: KL_Radom

Comments: 2

17 april 2013 - Radom, ul. Witkacego. Ten przystanek od dzisiaj tymczasowo stał się końcowym, natomiast sam autobus linii Z23 nawraca objeżdżając wokoło okoliczne domostwa
Author: KL_Radom

18 june 2013 - Radom, ul. Drzymały.
Author: jacekso

19 june 2013 - Radom, ul. Galla Anonima.
Author: empi

11 july 2013 - Radom, ul. Źródłowa. Najciekawsza część nowej trasy linii Z23.
Author: KL_Radom

11 july 2013 - Radom, skrzyżowanie ul. Źródłowej, Galla Anonima i Janiszpolskiej. Z23 opuszcza najciekawszy odcinek trasy.
Znaków drogowych nastawiano tutaj w dużych ilościach, ale moim zdaniem na tym przewężeniu przydałyby się jeszcze D-5 i B-31.

Author: KL_Radom

21 july 2013 - Radom, skrzyżowanie Wiejskiej i Godowskiej, budowa obwodnicy, linia Z23. Tutaj trzeba bardzo uważać; ten wykop jest głębokawy.
Author: KL_Radom

Comments: 3

11 august 2013 - Radom, ul. Źródłowa.
Author: empi

2 september 2013 - Radom. Szczyt komunikacyjny z udziałem Jelczy Vero na Malczewie o godzinie 16. Dwa pierwsze pojazdy to linia Z23, w oddali nawraca kursująca od dzisiaj linia Z6.

Pozdrowienia dla MZ.

Author: KL_Radom

Comments: 5

15 november 2013 - Radom, ulica Wiejska. Linię zastępczą Z23 obsługiwały rozkładowo najmniejsze autobusy, ponieważ tylko one radziły sobie jakoś w takich miejscach. Solówki nie miałyby szansy się tutaj bezpiecznie wyminąć. Taki tor przeszkód trzeba było pokonywać podczas budowy dojazdów do wiaduktu u zbiegu ulic Wiejskiej i Godowskiej (nad południową obwodnicą Radomia).
Author: MZ

Comments: 2

2 december 2013 - Radom, ul. Wyścigowa. Vero w dwuskładzie ;)
Author: empi

Comments: 1

19 june 2014 - Radom, ulica Grzebieniowa. Zastępcza linia Z23 na objeździe podczas procesji na Idalinie. W tej parafii trasa przemarszu co roku jest inna, więc i objazdy są różne. Tym razem wierni szli ulicami Wyścigową, Radomskiego, Starachowicką, Białą, Rzeszowską i Idalińską, więc autobusy linii 3 i Z23 skierowano przez Grzebieniową (ale i tak żadna "3" tędy nie pojechała).
Author: MZ

19 june 2014 - Radom, łącznik ulic Wyścigowej i Witkacego wzdłuż południowej obwodnicy miasta. Przejście procesji przez ulicę Wyścigową było po raz pierwszy okazją do poprowadzenia objazdu dla autobusów tą oto nową drogą. Teoretycznie powinna tutaj pojawić się również linia 3, ale niektórzy kierowcy chyba niezbyt dokładnie zapoznali się z wytycznymi i... jechali za procesją.
Author: MZ

24 june 2014 - Radom, ul. Drzymały. Jedyne Vero z automatyczną skrzynią biegów zmierza ku cywilizacji.
Author: Matej

Comments: 9

18 april 2017 - Kraków, ul. Kamieńskiego. Doczekał się fotki z Krakowa.
Author: Chris_C

Comments: 2

22 march 2018 - Kraków, al. Zygmunta Krasińskiego.
Author: Pilanin

Comments: 2